Kurumsal
Kale Mobilya

Kale Mobilya


2013 yılında Denizli'de kurulan Kale Mobilya; Mobilya ve aksesuar alanında sektöre yön verecek hizmetleri ve ürünleriyle toptan, perakende satışta faaliyetlerine başlamıştır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkararak, modern tasarımları bünyesinde barındıran firmamız en iyisini sizler için hedeflemektedir. 

Firmamız 2015 yılından itibaren sektöre tamamen odaklanmış hem perakende sektöründe hem toptan sektöründe girişimler yapmış, 2017 yılından bu yana her kesimin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına İki ayrı mağazasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Fonksiyonel, şık görünümlü mobilyalarla yaşam alanlarınıza konforun rahatlığını sunmaya devam ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan ürünlerimizi beğenilerinize arz etmekteyiz.

Mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarınızı piyasadaki en uygun fiyatlara, çağdaş çizgilerin biçimlenerek oluşturduğu ürünlerimizi mağazalarımızda müşterilerimiz için sergiliyoruz.  

Oturma grupları, yatak ve yemek odaları, uyku setleri ve mobilya aksesuarlarıyla geniş ürün yelpazemiz sizleri bekliyor.

Evinize dair her şey için KALE MOBİLYA.